Naprostý HIT v módě pro Vás a Vaše dítko ROCKY RABBIT

                                      rocky_1  f

Vážené zákaznice,

chci Vám popřát krásné jaro plné radosti a energie. Tu bych Vám a Vašim dětem  ráda přinesla i díky naprosto úžasné kolekci ROCKY RABBIT, která je pro to přímo stvořená.

                                      bd

Nádherné modely, které na první pohled okouzlí i tak, co víc? Stejný outfit bude mít i Vaše dítko. Modely odrážejí poslední módní trendy, jsou ušity z velmi kvalitních materiálů a přinášejí krom skvělé nálady a radosti i pohodlí. Co více si můžete přát, než si užívat život spolu s Vašim dítkem a ještě při tom ohromit okolí.

                                     ce

Já sama mám z této kolekce obrovskou radost a již při pohledu na tyto modely mám chuť se smát a radovat. Ceny jsou určitě přijatelné, není tedy důvod, proč neudělat radost i Vám a Vašim dětičkám, které čekají na sestru či bratříčka. Určitě je to i způsob, jak jim připomenout, že se nemusejí cítit odstrčeně, naopak si to období čekání na bratříčka či sestřičku užít spolu s Vámi opravdu naplno a s radostí každý den:-)

                                                                                            g

Modely vkládáme postupně, během pár dnů bude snad kolekce plně zobrazena a nabídnuta na našem webu k prodeji.

Samotné kousky oblečení jsou právě v rukou švadlen, ihned jak dokončí svou práci, je oblečení připraveno k odeslání a věřím, že přinesou spoustu radosti.