O nás

Náš příběh od roku 2007 až doposud. Naše vize, naše cíle, kroky, trápení a radosti. 

  • 2007 Příběh našeho webu začal cca před 11ti lety, kdy jsem já sama byla po porodu své dcerky a měla vlastní zkušenost s tím, jak těžké je během těhotenství hezky vypadat, cítit se dobře a ještě ne na úkor pohodlí. Už těhotenství samo o sobě není vždy jen lehké období, i když velmi krásné, ale střídají se různé změny nálad i postavy, do toho i nějaká ta nevolnost nebo později naopak zas nevyspání... prostě ne vždy se žena s bříškem cítí jen dobře a oblečení nabízené v ČR to ženám úplně neusnadňovalo. Tenkrát mě kamarádka oslovila s nápadem prodávat těhotenské oblečení, které i českým ženám dovolí se cítit super, sexy a užívat si křivky, které opravdu jsou hezké a není třeba je balit do různých kousků, které často bohužel připomínají spíše pytel. To jsou přímo slova i mých zákaznic, které často volají a jsou opravdu nešťastné, že i když mají finanční prostředky a chtějí si připlatit za něco hezkého, není kde. Často mají velkou radost, když naše oblečení vyzkouší, dokonce nakupují i dlouho po porodu, protože naše móda je opravdu nejen pro těhotné, ale modely krásně padnou i poté. Oblibu našly i mezi ženami, které těžko hledají na svou postavu padnoucí oblečení.

 

  • 2008 Začalo to značkou Happy Mum, během těch let jsme vyzkoušely přidat několik značek z různých zemí, aby zákaznice měly na výběr a našly vše, co potřebují.

 

  • 2009 - 2017 Zbyl nyní již jen výběr toho nejlepšího, tedy Happy Mum, Elpasa a značka Cache Coeur z Francie, spolu se značkou Purpless. Během těch let se snažíme stále vylepšovat jak dodávky, tak balení i komunikaci a poradenství tak, aby zákaznice měla dobrý pocit již během rozhodování a abychom společně vybraly takové oblečení, které bude opravdu nosit z nadšením a cítit se dobře, po celé období. Ve dne i v noci, na svatbě, večírku, či procházce v parku nebo jen doma u televize. Proto nabízíme vše, počínaje svatebními šaty a konče u krásných nočních košilek, najdete eleganci, ale i veselé modely plné barev, či sportovnější kousky. Není jediný okamžik, kdy by si každá z nás nezasloužila cítit co nejlépe, a to je to hlavní, o co se snažíme. Aby se zákaznice cítila v našem oblečení dobře, sexy, měla pohodlí a vždy s radostí po našich modelech sáhla do skříně. A věřte, že to v době těhotenství není nemožné, naopak! Největší výhody našeho oblečení bych sama viděla v kvalitě, moderním střihu, pohodlných materiálech, chytrých řešeních usnadňujících kojení, ale i různé regulace, které umožní nosit oblečení i po porodu a často i pohodlně kojit.

 

  • 2018 No a to se dostávám k posledním dnům, kdy jsme opět udělaly po letech díky francouzské značce Cache Coeur obrovský posun kupředu. Po dlouhém bádání, zkoumání a spolupráci s kojícími ženami i vědci a lékaři nyní konečně schválili a patentovali kojící vložky do podprsenky, které mají tak propracovanou technologii, že jsou pratelné, prodyšné, neprosáknou, jsou diskrétní a opravdu se kojící žena cítí jak v bavlnce, bez jakýchkoliv problémů, které jinak musí s běžnými vložkami řešit. Vložky se nesou pod značkou Curve od Cache Coeur.
    • Technologie je vymyšlena tak, aby zaručila pohodlí jak během dne tak v noci, proto jsou v prodeji již nyní na našem webu páry vložek jak pro den tak noc.
    • Vždy stačí přeprat jeden pár, zatímco druhý máte na sobě a takto to pohodlně řešit, bez větších problémů. Investice se dokonce vrátí již po velmi krátké době, oproti používání běžných jednorázových. 

Tak to je krátce náš příběh, který se snažíme sunout kupředu co nejlépe to jde den co den... Hlavním naším motem je určitě to, aby každá žena měla svůj styl, pohodlí a cítila se dobře, pak září i uvnitř, což je to nejkrásnější spojení.